Utorok 19.6.2018
Aktívne inzeráty : 14 / za 24 hod. inzeráty: 0

Elektro - ostatné  

Inzercia
 pridať inzerát
 
autobazár     počítače     mobily     elektro     reality     ostatné     práca     zvieratá     
 
Vyhľadávanie

Hlavné menu

 Pridať inzerát
Help
Otázky a odpovede

NeoCube na ProGamingShop.sk

Sutazte s ProGamingShop.sk

Obchod www.MP3.sk
MP4 prehrávače
Creative Emgeton Sandisk iAudio Sony Teac
Sluchátka Koss Sennheiser
Reproduktory
LCD a Plasma TV
DVD Prehrávače
DVD rekordéry
HDD rekordéry
Autorádiá
SD MMC karty

Elektro na www.mametotu.sk
Chladničky
Pračky
Elektrické rúry
Mikrovlnky
Umývačky riadu
Vysávače
Klimatizácie
Pekárne
Fritézy
Hriankovače
Odštavovače
Kávovary


Koss sluchátka
www.ProGamingShop.sk
Najlacnejšie sluchátka KOSS, Sennheiser a iné

Satelitná burza

pizza

Reklamny priestor 500,-Sk/mesiac

Elektro - ostatné

Kúpa    Predaj
 1 - 10 / 14   zoradené podľa: datum cena

Inzercia

Elektrikár – Roman Kerekeš. Vykonávame všetky elektroinštalačné práce ...
01.06.18 16:28 
Elektrikár – Roman Kerekeš. Vykonávame všetky elektroinštalačné práce - zriaďovanie elektro inštalácia do nových objektov, kompletná alebo čiastočná rekonštrukcia elektroinštalácie, opravy elektroinštalácie v bytoch, opravy a výmeny zásuviek vypínačov starých ističov, montáž a opravy svietidiel, lustrov, premiestnenie zásuviek a vypínačov, opravy prevŕtaných a prerušených káblov. Príprava rozvodov a zásuviek pre nové kuchynské linky, montáž osvetlenia kuchynskej linky. LED- pásové osvetlenie, bodové a iné elektroinštalačné práce. Ďalej ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov napr. elektrické a indukčné varné dosky, digestory, elektrické rúry a sporáky, vstavané spotrebiče a iné. Poruchová služba nonstop.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj

Odstraňovanie porúch elektroinštalácií . Náš elektrikár je Vám plne k ...
27.05.18 18:56 
Odstraňovanie porúch elektroinštalácií . Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce . Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .
predám  
Cena: 1,- € Kúpa Bratislavský kraj

Predam vykony transformator z 220V EU na Americky prud 110 V 30 A. ...
11.05.18 10:56 
Predam vykony transformator z 220V EU na Americky prud 110 V 30 A. Trafo vazi asi 15 kg. Je vyrobene na zakazku pre vysoke napatie z jadra.
predám  
Cena: 350,- € Predaj Prešovský kraj

Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných ...
22.04.18 12:18 
Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .
predám  
Cena: 1,- € Kúpa Bratislavský kraj

Predávame automatické a poloautomatické baliace zariadenia, ...
27.03.18 10:12 
Predávame automatické a poloautomatické baliace zariadenia, dávkovače, zváracie lišty, dopravníky, rotačné stoly a mnoho ďalších Zariadenie sa používa na prácu s potravinovými a nepotravinovými výrobkami, ktoré majú nasledovné vlastnosti: bez predispozície k hrudkovaniu a prilepeniu (orechy, cukrovinky, občerstvenie, popcorn, suché krmivo, káva, čaj, müsli, ovocie, čipsy a všemožné druhy nepotravinových výrobkov) vyvíjame návrhy na balenie akýchkoľvek výrobkov. Ceny sú na vyžiadanie neváhajte ma kontaktovať!!
predám  
Cena: 0,- € Predaj Bratislavský kraj

Opravy - zásuvky, vypínače, svietidlá, rozvodné krabice, poistky, ...
18.01.18 21:42 
Opravy - zásuvky, vypínače, svietidlá, rozvodné krabice, poistky, ističe, ektrospotrebiče. Zapojenie - varné dosky, elektrické rúry, sporáky, vstavané spotrebiče, svietidlá, digestory. Montáž - svietidiel, lustrov, osvetlenie kuchynskej linky, ledpásy, bodové svietidlá. Ďalej ponúkam – rekonštrukcie kompletné, čiastočné, malé prerábky, premiestnenie zásuviek, vypínačov, svietidiel, odstraňovanie závad podľa revíznej správy, periodické kontroly elektroinštalácie, overenie stavu elektroinštalácie pred kúpou nehnuteľnosti. Zhotovenie nových elektroinštalácií, ale aj rekonštrukcie a opravy jestvujúcich. Opravy, servis, prerábky, rekonštrukcie elektroinštalácie. Opravy zásuviek, vypínačov, svietidiel, ističov, prerušených káblov Montáž elektroinštalácie do 1000V. Montáž domácich audio a video vrátnikov. Východiskové a opakované Odborné prehliadky. Montáž domácich audio a video vrátnikov. Montáž a zapojenie kuchynských elektro spotrebičov. Pravidelnú údržbu elektrických zariadení. Poradenstvo a konzultácie v elektrotechnike. Poruchová služba nonstop.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj

Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných ...
13.01.18 11:59 
Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .
predám  
Cena: 1,- € Kúpa Bratislavský kraj

Nová grafická karta ASUS ROG GeForce GTX 1080 Ti 11 GB, RX 580 570 ...
09.12.17 12:16 
Nová grafická karta ASUS ROG GeForce GTX 1080 Ti 11 GB, RX 580 570 Gaming 11 GB   Grafická karta GeForce GTX 1080 Ti 11 GB (Msi, Asus, Evga, Gigabyte) Radeon RX480 8GB (MSI, SAPHIRE, ASUS, EVGA a ďalšie) Radeon RX470 8GB (MSI, SAPPHIRE, ASUS, EVGA a ďalšie) Radeon RX570 8GB OC (MSI, SAPHIRE, ASUS, EVGA a ďalšie) Ak chcete kúpiť alebo akýkoľvek iný produktový dopyt, kontaktujte nás . . .    WhatsApp: +14242741065 TELEGRAM: +14242741065 E- mail: devicetelc @ gmail, com Najrýchlejšia zásielka, najnižšia Ďakujeme počas zobrazovania, kým očakávame vašu objednávku
predám  
Cena: 240,- € Predaj Prešovský kraj

Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a ...
12.11.17 18:18 
Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a bytov. Opravy zásuviek, vypínačov, svietidiel, bytových zvončekov a iné. Výmeny ističov a skriniek, montáž prúdových chráničov, prepäťových ochrán. Výmeny a opravy starých hliníkových káblov. Rôzne prerábky, prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky, montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné. Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov, elektrické a indukčné varné dosky, elektrické rúry a sporáky, vstavané spotrebiče, digestory a ventilátory a iné. Poruchová služba 24hodín denne.
predám  
Cena: dohodou Kúpa Bratislavský kraj

predám vodnú brúsku na nože s elektricým pohonom , otáčky cca ...
12.11.17 15:57 
predám vodnú brúsku na nože s elektricým pohonom , otáčky cca 140/min. Prevodovka po GO, kameň osústružený- nehádže 150€
 
Cena: 150,- € Predaj


Elektro - ostatné  

      


  

Foto inzerátZa prioritný inzerát môžete zaplatiť:
- vkladom na ucet
- prevodom na účet
alebo cezNavstevnost

Inzercia:     autobazar      počítače      mobily      elektro      reality      práca      zvieratá      ostatné