Streda 18.7.2018
Aktívne inzeráty : 59 / za 24 hod. inzeráty: 0

Počítače - všetky  

Inzercia
 pridať inzerát
 
autobazár     počítače     mobily     elektro     reality     ostatné     práca     zvieratá     
 
Vyhľadávanie

Hlavné menu

 Pridať inzerát
Help
Otázky a odpovede

NeoCube na ProGamingShop.sk

Sutazte s ProGamingShop.sk

Obchod www.NovePC.sk
Notebooky
LCD a Plazma TV
Foto-video
Disky, mechaniky a radiče
Grafické karty a strižne
Klávesnice, myši, joysticky
Monitory LCD
Multimédiá, audio
Pamäte
Pamäťové karty a čítačky
Procesory
Projektory
Sieťové prvky
Sieťové prvky bezdrôtové
Skenery
Skrinky a zdroje
Software a hry
Spotrebná elektronika
Stolné počítače
Tlačiarne, multif. zariadenia
Vreckové počítače
Základné dosky
Záložné zdroje

Počítače - všetky

Kúpa    Predaj
 1 - 10 / 59   zoradené podľa: datum cena

Inzercia

Potrebujete finančnú pomoc na zaplatenie nezaplatených účtov? ...
01.07.18 13:36 
Potrebujete finančnú pomoc na zaplatenie nezaplatených účtov? lachner12@hotmail. com
 
Cena: 10000,- € Kúpa

Oprava biosu_ odblokovanie biosu Oprava Obnova BIOSu po neuspešnej ...
25.06.18 20:39 
Oprava biosu_ odblokovanie biosu Oprava Obnova BIOSu po neuspešnej aktualizácii Oprava BIOSov základných dosiek Notebooku aj PC/ osobne na počkanie aj poštou celá SR nonstop, www. pcx. sk, tel:0911347123, email:pcx@pcx. sk oprava biosu, odblokovanie biosu, DELL, IBM, LENOVO, ASUS, ACER HP, Toshiba, APPLE, MACBOOK,
predám  
Cena: 25,- € Predaj Žilinský kraj

Predám usb kľúče v tvare piva, pištole - koltu, čokolády a nanukov ...
11.06.18 12:54 
Predám usb kľúče v tvare piva, pištole - koltu, čokolády a nanukov s kapacitou 8 GB ! Rýchlosť zápisu: 5, 4MB/s, čítanie: 18MB/s, plug and play.
 
Cena: 8,- € Predaj Trnavský kraj

Poskytujeme všetky . . . 16. 10. 17 08:05 Máte nejaké dlhy? Máte ...
08.06.18 22:03 
Poskytujeme všetky . . . 16. 10. 17 08:05 Máte nejaké dlhy? Máte problém splácať svoje uver? Poskytujeme všetky typy úverov: * hypotekárne uver * Úvery pre obchod a jednotlivcov * Priamy nákup nehnuteľností * ušetríte z aukcie * uver na činnosti. Kontaktujte nás pre viac informácií. E- mail: romain. mehmethakan117@gmail. com
predám  
Cena: 13,- € Kúpa Bratislavský kraj

Servis notebookov a Tabletov | Opravy na počkanie, najnižšie ceny. ...
03.06.18 16:02 
Servis notebookov a Tabletov | Opravy na počkanie, najnižšie ceny. Všetky značky, Diagnostika zadarmo, osobne aj Kurierom celé Slovensko, www. pcx. sk, telefon:0911 347123. keywords:servis notebook, oprava notebookov, oprava notebooku, oprava tabet , oprava tabletov
predám  
Cena: 36,- € Predaj Žilinský kraj

Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a ...
03.06.18 03:46 
Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a bytoch. Opravy zásuviek, vypínačov, svietidiel, bytových zvončekov a iné. Výmeny ističov a skriniek, montáž prúdových chráničov, prepäťových ochrán. Výmeny a opravy starých hliníkových káblov. Rôzne prerábky, prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky, montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné. Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov, elektrické a indukčné varné dosky, elektrické rúry a sporáky, digestory, ventilátory. Rekonštrukcie kompletné aj čiastočné.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj

Poskytujem všetky elektroinštalačné práce do 1000V. Opravy a ...
03.06.18 03:43 
Poskytujem všetky elektroinštalačné práce do 1000V. Opravy a prerábky elektroinštalácie v bytoch a rodinných domoch. Zásuvky, vypínače, svietidlá, ističe, káble, bytové rozvádzače a iné. Odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov. Špecializujem sa hlavne na varné dosky, elektrické rúry a sporáky, odsávače pár a kúpelňové ventilátory. Vykonávam rekonštrukcie malého rozsahu a rôzne prerábky. Pracujem aj cez víkendy.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj

Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP Vykonávame kompletné ...
03.06.18 03:41 
Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP Vykonávame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a bytov. Opravy zásuviek, vypínačov, svietidiel, bytových zvončekov a iné. Výmeny ističov a skriniek, montáž prúdových chráničov, prepäťových ochrán. Výmeny a opravy starých hliníkových káblov. Rôzne prerábky, prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky, montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné. Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov, elektrické a indukčné varné dosky, elektrické rúry a sporáky, vstavané spotrebiče, digestory a ventilátory a iné. Poruchová služba 24hodín denne.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj

MEŠKO – Elektrikári nonstop. Opravy, montáž a servis bytovej a ...
01.06.18 16:22 
MEŠKO – Elektrikári nonstop. Opravy, montáž a servis bytovej a domovej elektroinštalácie, opravy a výmeny svietidiel, zásuviek, ističov, vypínačov, elektroskriniek, káblov, opravy a výmeny ventilátorov kúpeľňové a izbové, opravy prerušených káblov v stenách a podlahách rekonštrukcie kompletné aj malého rozsahu. Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov, varné dosky, digestory, elektrické rúry, sporáky a iné.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj

Elektrikár Bratislava nonstop. Vykonávame všetky elektroinštalačné ...
01.06.18 16:20 
Elektrikár Bratislava nonstop. Vykonávame všetky elektroinštalačné práce - zriaďovanie elektro inštalácia do nových objektov, kompletná alebo čiastočná rekonštrukcia elektroinštalácie, opravy elektroinštalácie v bytoch, opravy a výmeny zásuviek vypínačov starých ističov, montáž a opravy svietidiel, lustrov, premiestnenie zásuviek a vypínačov, opravy prevŕtaných a prerušených káblov. Príprava rozvodov a zásuviek pre nové kuchynské linky, montáž osvetlenia kuchynskej linky. LED- pásové osvetlenie, bodové a iné elektroinštalačné práce. Ďalej ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov napr. elektrické a indukčné varné dosky, digestory, elektrické rúry a sporáky, vstavané spotrebiče a iné. Poruchová služba nonstop.
predám  
Cena: dohodou Predaj Bratislavský kraj


Počítače - všetky  

      


  

Foto inzerát
Za prioritný inzerát môžete zaplatiť:
- vkladom na ucet
- prevodom na účet
alebo cezNavstevnost

Inzercia:     autobazar      počítače      mobily      elektro      reality      práca      zvieratá      ostatné