Inzercia
 pridať inzerát
 
 
Vyhľadávanie

Hlavné menu

 Pridať inzerát
Help
Otázky a odpovede

NeoCube na ProGamingShop.sk

Sutazte s ProGamingShop.sk


Vaše najčastejšie otázky:


 1. Ako pridám k inzerátu obrázok ?
  Možné su dva spôsoby.
  a) Obrázok máte u seba v počítači: Pri pridávaní inzerátu kliknite na "Obrázok z disku prehľadávať" a vyberte jeho umiestnenie vo vašom počítači.
  b) Obrázok je niekde na www stránke (napr. výrobcu automobilu): Kliknite na ten obrázok pravým tlačítkom a zvolte vlastnosti. V poli adresa url je napísaná jeho adresa, ktorú zadáte pri pridávaní inzerátu do položky "Foto URL adresa".
 2. Ako vymažem alebo upravím inzerát ?
  Po pridaní inzerátu, ak ste vyplnili pole kontaktný email, vám systém automaticky zašle email s linkom cez ktorý sa dostanete na stránku s možnosťou editovať alebo vymazať inzerát.
 3. Nenašiel som podkategóriu vhodnú pre môj inzerát.
  Inzerát môžete pridať do kategórie "ostatné" bez výberu podkategórie. Ak si myslíte, že by sme mali pridať ďalšiu podkategóriu, napíšte nám email na xbazar@xbazar.sk
 4. Chcem dostávať inzeráty, ktoré ma zaujímajú na môj email.
  Umožnuje to funkcia Xbazár Agent - posielanie inzerátov na email ,v ktorej si môžete nastaviť kategóriu inzerátov, klúčové slová, ktoré sa majú vyskytovať v inzeráte, cenu, kraj na Slovensku, kde je tovar umiestnený a iné ...
 5. Mám otázku na koho sa môžem obrátiť ?
  Sme tu pre vás. Všetky vaše dotazy môžete smerovať na náš kontaktný email xbazar@xbazar.sk. O odpoveď sa postarajú naši odborníci.

  Váš XBazar.sk Team.

  
  
Za prioritný inzerát môžete zaplatiť:
- vkladom na ucet
- prevodom na účet
alebo cezNavstevnost

Inzercia:     autobazar      počítače      mobily      elektro      reality      práca      zvieratá      ostatné